WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Topics
sl: Tematike

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
