WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Topics
ta: தலைப்புகள்

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
