WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
