WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: Total
uk: Всього

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Success
uk: Успіх

en: Advanced
uk: Розширені

en: Desc
uk: Спад

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Topics
uk: Теми

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Apply
uk: Застосувати

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
