WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: more
be: болей

en: Disable
be: Выключыць

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Send
be: Адаслаць

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Topics
be: Тэмы

en: Apply
be: Ужыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні
