WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: more
cs: více

en: Link
cs: Odkaz

en: Total
cs: Celkem

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Topics
cs: Témata

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Apply
cs: Použít

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
