WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Total
da: I alt

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Success
da: Succes

en: Advanced
da: Avanceret

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Topics
da: Emner

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Apply
da: Udfør

en: Unavailable
da: Ikke tilgængelig

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Asc
da: Stigende
