WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: Topics
fil: Mga paksa

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
