WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: more
fr: plus

en: Disable
fr: Désactiver

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Link
fr: Lien

en: Save
fr: Enregistrer

en: Icon
fr: Icône

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Node
fr: Nœud

en: All
fr: Tout

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Success
fr: Succès

en: Advanced
fr: Avancé

en: Send
fr: Envoyer

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Topics
fr: Sujets

en: Link type
fr: Type de lien

en: Apply
fr: Appliquer

en: Subscription
fr: Abonnement

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Public key
fr: Clé publique

en: Private key
fr: Clé privée

en: Frontpage
fr: Page d'accueil

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Default values
fr: Valeurs par défaut

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: Master
fr: Principal

en: Custom link
fr: Lien personnalisé
