WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: more
gl: máis

en: Disable
gl: Desactivar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Save
gl: Gardar

en: Icon
gl: Icona

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Send
gl: Enviar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Topics
gl: Temas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Debug
gl: Depuración

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Public key
gl: Clave pública

en: Private key
gl: Clave privada

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Default values
gl: Valores predeterminados
