WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
