WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: more
sv: mer

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Save
sv: Spara

en: Icon
sv: Ikon

en: Total
sv: Totalt

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: All
sv: Alla

en: Custom
sv: Anpassad

en: Advanced
sv: Utökad

en: Send
sv: Skicka

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Topics
sv: Ämnen

en: Apply
sv: Applicera

en: Debug
sv: Felsök

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Frontpage
sv: Startsida

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Badge
sv: Emblem

en: Default values
sv: Förvalda värden

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
