WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: more
tr: daha fazla

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Save
tr: Kaydet

en: Icon
tr: Simge

en: Total
tr: Toplam

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: Custom
tr: Özel

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Send
tr: Gönder

en: Desc
tr: Azalan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Topics
tr: Konular

en: Apply
tr: Uygula

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Default values
tr: Varsayılan değerler

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
