webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Language
cs: Jazyk

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: All languages
cs: Všechny jazyky
