webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Language
da: Sprog

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Layout settings
da: Layoutindstillinger

en: All languages
da: Alle sprog
