webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Language
es: Idioma

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Layout settings
es: Opciones de diseño

en: All languages
es: Todos los idiomas
