webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Language
fa: زبان

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش

en: All languages
fa: تمام زبان‌ها
