webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Language
fi: Kieli

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: All languages
fi: Kaikki kielet
