webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Language
fr: Langue

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Layout settings
fr: Paramètres de mise en page

en: All languages
fr: Toutes les langues
