webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Language
he: שפה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: All languages
he: כל השפות
