webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Language
hu: Nyelv

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: All languages
hu: Az összes nyelv
