webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Language
lt: Kalba

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: All languages
lt: Visos kalbos
