webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Language
pl: Język

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: All languages
pl: Wszystkie języki
