webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Language
ru: Язык

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Layout settings
ru: Настройки макета

en: All languages
ru: Все языки
