webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Language
sk: Jazyk

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: All languages
sk: Všetky jazyky
