webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Language
sv: Språk

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Layout settings
sv: Inställningar för layout

en: All languages
sv: Alla språk
