webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Language
ur: زبان

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات

en: All languages
ur: تمام زبانیں
