webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Layout settings
vi: Cấu hình bố cục

en: All languages
vi: Tất cả ngôn ngữ
