webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች

en: All languages
am: ሁሉም ቋንቋዎች
