webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Language
be: Мова

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: All languages
be: Усе мовы
