webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Language
de: Sprache

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Layout settings
de: Layout-Einstellungen

en: All languages
de: Alle Sprachen
