webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: All languages
el: Όλες οι γλώσσες
