webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Language
id: Bahasa

en: Content types
id: Jenis konten

en: Layout settings
id: Pengaturan tata letak

en: All languages
id: Semua bahasa
