webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Language
lv: Valoda

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: All languages
lv: Visas valodas
