webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Language
ne: भाषा

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू
