webReader (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Language
uk: Мова

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: All languages
uk: Всі мови
