Webserver authentication (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: user
es: usuario

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Session closed for %name.
es: Sesión cerrada para %name.

en: About
es: Acerca de

en: Login URL
es: URL de inicio de sesión
