Webserver authentication (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: About
hu: Leírás

en: Login URL
hu: Belépési űrlap webcíme
