Webserver authentication (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: About
nl: Over

en: Login URL
nl: Login-URL
