Webserver authentication (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: About
pl: O stronie

en: Login URL
pl: Adres logowania

en: Remove option to change password
pl: Usuń opcję by zmienić hasło
