Webserver authentication (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: About
ru: Информация

en: Login URL
ru: Ссылка авторизации
