Webserver authentication (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: About
tr: Hakkında

en: Login URL
tr: Giriş URL
