Webserver authentication (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: user
uk: користувач

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: About
uk: Про модуль

en: Login URL
uk: URL входу
