Webserver authentication (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: user
de: Benutzer

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Session closed for %name.
de: Die Sitzung für %name wurde beendet.

en: About
de: Über

en: Login URL
de: Anmelde-URL
