Webserver authentication (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: About
fr: À propos

en: Login URL
fr: URL de connexion

en: Logout URL
fr: URL de déconnexion
