Webserver authentication (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: user
sv: användare

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: About
sv: Om

en: Login URL
sv: Inloggningslänk
