Website Screenshot (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: debug
am: አርም

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።
