Website Screenshot (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Width
ast: Anchu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
