Website Screenshot (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Width
be: Шырыня

en: Configuration
be: Налады

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: debug
be: адладка

en: No link
be: Няма спасылкі

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
