Website Screenshot (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: General settings
bg: Общи настройки

en: here
bg: Тук

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.

en: Access key
bg: Ключ "Access Key"

en: ShrinkTheWeb API keys
bg: ShrinkTheWeb API ключове
